Tag: Wizzair

Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Fluturime nga Tirana, Ohri, Podgorica,Prishtina dhe Shkupi

💥Fluturime nga 🌸Tirana, 🌼Ohri, 🌺Podgorica,🌼Prishtina dhe 🌺Shkupi me cmimet me ekonomike !!!✈️💥✈️Nxitoni të prenotoni datën tuaj të udhëtimit me super cmimet më të mira 🧳Tiranë – Bergamo 59 Euro🧳Tirane – Milano 60 Euro🧳Tirane – Bolonja 60 Euro🧳Tirane – Venezia 60 Euro🧳Tirane – Verona 60 Euro🧳Tirane – Pisa 60 Euro🧳Tiranë – Napoli 65 Euro🧳Tiranë – Rome 75 Euro🧳Tiranë – Genova […]

Read More
×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?