All Inclusive në Korfuz, 4 Ditë €99, 5 Ditë €119

Nisja nga Tirana ne oren 22:00 te dates paraardhese: Lexoni me poshte datat e nisjeve cmimet perkatese per cdo date! Në pagesën për person në dhomë dyshe përfshihen:1. Akomodim All Inclusive në hotel (mengjes, dreke, darke dhe pije gjate vakteve),2. Vajtje – Ardhje me autobus. Në pagesë nuk janë përfshirë:1. Gjithshka që nuk është përmendur […]

Read More

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox

×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?