Stamboll, 4 Ditë/ 2 Netë €79, 4 Ditë/ 3 Netë €99

Vizitohet: Stamboll dhe Selanik. Fjetje: 2 netë në Stamboll. – Hotel 3* dhe 4* – €79 – Hotel 5* – €89  PROGRAMI ME 2 NETE FJETJE Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 13.00 dhe udhëtimi me autobuz nëpërmjet Kapshticës dhe Selanikut për në Stamboll. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Dita e Dytë: Mbrritja në Stamboll rreth orës 08.00, […]

Read More

Mostar, Medugorje, Ujvara Kravices, Dubrovnik 99€

Nisjet 6,13,20,27 Shtator Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 05: 00 te mengjesit. Ndalesa e pare ne Shkoder per nje kafe. Me pas vazhdojme rrugen. Pas praktikave doganore nisja drejt Bosnjes me itinerar : Nikshiq –Mostar-Medjugorje. Ndalesa të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në qytetin e Mostarit rreth ores 15:00. Vizitojme qytetin e vjeter ku […]

Read More

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox

×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?