Festat e Nëntorit Korfuz 115€

Nisja 28 Nentor Në Çmim përfshihen :✔️ -Transporti Komod vajtje ardhje✔️- Trageti nga Igumenica vajtje ardhje✔️- Akomodimi 2 Netë / 3 Ditë ne hotel 3*✔️- Mëngjesi & Darka me menu Greke✔️- 1 Darke me Valltar dhe muzike Greke + pije✔️- Shoqerues dhe guide nga agjensia DITA 1 TIRANE – KORFUZ Nisja nga Tirana në orën 04:00 […]

Read More

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox

×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?