Tour Categories: Udhetime me Autobuz

Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Strugë dhe Ohër , 15 €

STRUGË, OHËR, GJIRI I KOCKAVE, SHËN NAUM, TUSHEMISHT, DRILON ► 19, 20, 26, 27 Shtator ► 3, 4, 10, 11, 17, 18, 24, 25, 31 Tetor ► 1, 7, 8, 14, 15, 21, 22, 28, 29 Nëntor Programi ► Nisja nga Tirana në orën 06:00. ► Nisja nga Durrësi  në  orën 05:00. ► Nisja nga […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Fundjavë në Prespë dhe Manastir – Bitola

Dita e Parë Nisja nga Tirana për në Liqenas – Pustec, në Liqenin e Prespës. Ndalesë e shkurtër. Vizitë e Kishës së Shën Mihalit. Opsionale: Vizitë e Ishullit të Maligradit dhe Kishës së Shën Mërisë në Shpellë, në Ishull. Udhëtohet me Varkat e Fshatarëve, sipas Kohës dhe Disponibilitetit te tyre. Vazhdon Udhëtimi për në Bitola […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Strugë – Ohër, 2 dite, €39

Strugë – Ohër. Udhëtim me Autobus. STRUGE, OHER, SHEN NAUM, GJIRI I KOCKAVE, TUSHEMISHT, DRILON ► 5-6 , 12-13 , 19-20 , 24-25, 25-26 , 26-27 Dhjetor Hotel 3* – €39 Hotel 4* – €45 Paketa me transport individual – €10/person.  ►Dita e pare: -Nisja nga Tirana ne oren 06:00. -Nisja nga Durresi ne oren […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

VJESHTË NË BEOGRAD

Dita e Parë: Nisja nga Tirana me autobus në drejtim të Maqedonisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe dhe drekë. Mbërritja në Shkup. Gjatë mesditës do të vizitohet kryeqyteti i Maqedonisë dhe monumentet më interesante të tij si: Sheshi i Maqedonisë edhe mumentet si Statuja e luftëtarit mbi Kal, Harku i triumfit “Porta Makedonija”, statujat e Tsarit […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

2 Ditë – Lugina Valbonës – 6900 LEKË

Mëngjes / Darkë – 6900 Lekë Mëngjes / Drekë / Darkë – 7900 Lekë   VIZITOJME: 1) Liqeni Vau Dejes & Liqeni i Komanit 2) Kanioni i Valbones 3) Liqeni Xhemes 4) Mulliri i vjeter i ujit 5) Lugina e Valbones 6) Ujevara e Valboes 7) Prizren Nisje 15 GUSHT  Nisje 22 GUSHT  Nisje 29 GUSHT  Nisje […]

Read More
×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?