€39,00

Tours Nearby Strugë – Ohër, 2 dite, €39

Check Availability

Available
Not Available
Selected
Tour type: Specific Date
Maximum number of people: 30
Location: Ohër, Strugë
Rate:

Overview

Strugë – Ohër. Udhëtim me Autobus.

STRUGE, OHER, SHEN NAUM, GJIRI I KOCKAVE, TUSHEMISHT, DRILON

► 5-6 , 12-13 , 19-20 , 24-25, 25-26 , 26-27 Dhjetor

Hotel 3* – €39
Hotel 4* – €45

Paketa me transport individual – €10/person. 

►Dita e pare:

-Nisja nga Tirana ne oren 06:00.
-Nisja nga Durresi ne oren 05:00.
-Nisja nga Elbasani ne oren 06:30.

Vazhdimi i udhetimit per ne doganen e Qafe Thanes me nje ndalese te shkurter gjate rruges.

Pas procedurave doganore do te vizitojme qytetin e  Ohrit.  Aty do te vizitojme qytetin e vjeter, kalane e qytetit, kishat e njohura dhe do te kemi mundesi per personat qe deshirojne te zhvillojme edhe lundrim me anije ne liqen per te prekur pjese te tjera te Ohrit. Pas dreke do te kthehemi dhe akomodohemi ne Struge.

Darka ne hotel. Mbremje e lire.

►Dita e dyte:

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Ohrit per nje kafe buze liqenit dhe me pas do te vazhdojme rrugetimin tone drejt Gjirit te Kockave. Aty do kemi mundesi te vizitojme muzeun mbi uje, nje muze teper i vecante ne llojin e tij. Do te ndalemi gjithashtu ne Shen Naum, perpara se te vizitojme Tushemishtin dhe parkun natyror ne Drilon.

Nisemi ne rrugen e kthimit dhe ne mbemje mberrijme ne Tirane, Durres dhe Elbasan.

Fundi i sherbimit tone!

Në pagesë 39 Euro përfshihen:
1. Transporti vajtje-arrdhje me autobus komod.
2. Akomodim në hotel per 1 natë qëndrimi;
3. Mëngjesi dhe Darka
4. Shoqerues shqiptar gjate udhetimit.
Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program. 

Ju bëjmë me dije se

  • Për rezervim, mund të paguani 50% të shumës ne momentin e rezervimit, ndërsa pagesen e plotë deri në 2 jave para nisjes. Nese udhetimi eshte brenda dy javeve, pagesa duhet bere e plote.
  • Pagesa e bëre është e pakthyeshme.
  • Agjensia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sic janë mungesë dokumentacioni, espuls, etj.

Tour’s Location

Loading Maps

Reviews

There is no review

Write a review

  • Gjumi
  • Vendndodhja
  • Sherbimi
  • Pastertia
  • Dhomat

×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?