€55,00

Tours Nearby Ski në Brezovicë, 2 dite, €55

Check Availability

Available
Not Available
Selected

Overview

Ski në Brezovicë

Ski në Brezovicë është një zgjidhje komode për pushime dimërore. Në Brezovice, Kosovë, do të gjeni një resort skish nga më të vizituarit të Republikës Kosovare.

BREZOVICE , PREVALLE , PRIZREN

► 19 Dhjetor
► 24, 25, 26 Dhjetor (Hotel Sharri €70)
► 2 Janar (Hotel Sharri €75)
► 9, 16, 23, 30 Janar
► Viti i ri , 31 Dhjetor 3 dite 109€

►Hotel Yjet e Sharrit €55
►Hotel Sharri €65

PROGRAMI:

►Dita e Pare:

Nisja nga Tirana ne oren 06:30 te mengjesit (Nisja nga Durresi ne oren 05:45)
Kalimi per ne Kosove nga dogana e Morines .
Ndalesa te shkurtera gjate rruges per kafe ,Mberritja ne Brezovice .Qendrim i lire per vizite & Ski ne Brezovice dhe konsumimin e drekes ne menyre individuale ( nuk mungojn sugjerimet e guides nese deshironi ).
Akomodimi ne hotel .Qendrim i lire per relaks , aktivitet dhe animacione me asistencen e shoqeruesit te agjensise per ti dhene sa me shume harmoni udhetimit ne grup .Konsumi I darkes ne hotel .

►Dita e Dyte:
Mengjesi ne hotel, nisja per ne qendren e skive te Prevalles . Qendrim ne Prevalle per skijim dhe per te shijuar natyren e bardh perafersisht deri ne oren 15:00 . Nisja per kthim ne Prizren .
Vizite ne qender te Prizrenit gjithashtu dhe ne shtepine e Lidhjes se Prizrenit . Kohe e lire per te konsumuar dreken ne menyre individuale ( nuk mungojne sugjerimet e guides nese deshironi ) .Kthimi per ne Shqiperi me ndalesa te shkurtra gjate rruges . Mberritja ne Tirane dhe Durres ne darke .

Fundi i sherbimit tone.

SUGJERIM :
NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

NE CMIM PERFSHIHET:

  • Transporti vajtje ardhje
  • Akomodimi ne hotel
  • Mengjesi dhe darka
  • Perdorimi i pishines dimerore per hotel Sharri
  • Guida shqipetare gjate gjithe udhetimit

NE CMIM NUK PERFSHIHET

*SIGURACIONI I JETES NE UDHETIM
*PAJISJET E SKIVE
*GJITHCKA QË NUK ËSHTË PËRMENDUR NË KËTË PROGRAM
*TAKSA TURISTIKE E HYRJES NE BREZOVICE

POLITIKAT E FEMIJEVE

• 0-2.99 VJEC JANË FALAS
• 3  VJEC & SIPER PAGUAN SI I RRITUR

Tour’s Location

Loading Maps

Reviews

There is no review

Write a review

  • Gjumi
  • Vendndodhja
  • Sherbimi
  • Pastertia
  • Dhomat

×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?