€59,00

Check Availability

Available
Not Available
Selected

Overview

BOGE – PEJE – RUGOVE – PRIZREN

► Janar 9-10 , 16-17 , 23-24 , 30-31

► Shkurt 6-7, 13-14 , 20-21, 27-28

► Mars 6-7

– HOTEL DUKAGJINI 5* ( Peje , rreth 45 minuta Larg pistes )

► Dita e pare:

Nisja nga Tirana na ore 06:30 ( Nisja nga Durresi ne oren 05:45).Vazhdimi i udhetimit per ne doganen e Morines , ndalesa te shkurtra per kafe gjate rruges .Procedurat Doganore.Pasi te futemi ne token Kosovare ndalesa e pare qe do te behet do te jete ne qytetin e Pejes , Perafersisht do te jemi ne Peje rreth ores 12:00-13:00 .Qendrim ne Peje rreth 1 ore e gjysem .Konsumi i drekes ne menyre individuale .Me pas shkojm ne Boge.Akomodimi ne hotel .Qendrim i lire per te shijuar natyren fantastike qe ai vend ofron.Konsumimi i darkes ne hotel .

► Dita e dyte:
Mengjesi ne hotel , qendrim i lire per te shijuar kafen e mengjesit ne natyren e bardhe te Boges apo edhe per te shfrytezuar pisten e skive deri ne mesin e dites. Mund te merrni asistence dhe sugjerime nga shoqeruesi yne per perdorimin e skive .Vazhdojm udhetimin per ne qytetin e Prizrenit . Vizite ne qender te Prizrenit dhe ne shetitoren buze lumit . Me pas kthehemi per ne Tirane , Mberritja ne Tirane dhe Durres ne darke .

Fundi i sherbimit tone .

Ne cmim perfshihet
*transporti me autobus
*akomodimi ne Hotel Dukagjini
*mengjesi + darka
*perdorimi I pishines dimerore te hotel Dukagjini
*shoqerues shqiptare gjate gjithe udhetimit

Ne cmim nuk perfshihet
*siguracioni I shendetit ne udhetim
*pajisjet e skive
*drekat
*hyrja ne monumente ose muzeume

SHENIM

POLITIKAT E FEMIJEVE:

0-2 VJEC PA PAGESE
3-5.99VJEC PAGUAJNE -50 %

6-11.99  PAGUAN SI I RRITUR

 

►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.

►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.

►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE DHE ZHVILLIMIN E SPORTEVE DIMERORE

► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)

► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1-3 DITË PARA.

► AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.

► NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR .

Tour’s Location

Loading Maps

Reviews

There is no review

Write a review

  • Gjumi
  • Vendndodhja
  • Sherbimi
  • Pastertia
  • Dhomat

×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?