€49,00

Check Availability

Available
Not Available
Selected
Tour type: Specific Date
Maximum number of people: 30
Location: Manastir ( Bitola)
Rate:

Overview

Dita e Parë
Nisja nga Tirana për në Liqenas – Pustec, në Liqenin e Prespës. Ndalesë e shkurtër. Vizitë e Kishës së Shën Mihalit.
Opsionale: Vizitë e Ishullit të Maligradit dhe Kishës së Shën Mërisë në Shpellë, në Ishull. Udhëtohet me Varkat e Fshatarëve, sipas Kohës dhe Disponibilitetit te tyre. Vazhdon Udhëtimi për në Bitola – Manastir. Mbrritja në Hotel. Sistemimi, Darkë me Muzikë. Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë
Mëngjes në Hotel. Paradite vizitë në Monumentet kryesore të Qytetit. Drekë në Hotel. Nisja me autobus për në Strugë. Vizitë me autobus dhe Shoqëruesin tonë në Strugë dhe Ohër, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Ndalesë dhe Vizitë në Shën Naum. Vazhdimi i udhëtimit të kthimit. Mbrritja në Tiranë.

Në pagesë përfshihen:
– Fjetje në hotel per 1 natë;
– Mëngjes, Drekë dhe Darkë me Muzikë në Hotel.
– Transporti vajtje ardhje me Autobus, Shëtitje dhe Vizita në Prespë, Strugë, Ohër, Manastir – Bitola dhe Shën Naum.
– Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
– Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
– Hyrjet në Monumente dhe Muzeume.
– Pijet gjatë Vakteve
– Lundrimi me varkë në Prespë

Tour’s Location

Loading Maps

Reviews

 • Oferta Turistike, Udhetime, Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

  zovrelioptor

  1 Review
  "I'm still learning from you, while I'm improving myself. I certainly enjoy reading all that is written on your blog.Keep the information coming. I liked it! http://www.zovrelioptor.com/"
  At this time it appears like Expression Engine is the preferred blogging platform out there right now. (from what I've read) Is that what you are using on your blog?
  • Gjumi
  • Vendndodhja
  • Sherbimi
  • Pastertia
  • Dhomat
  More Less

  Was this review helpful? 0 like this

1 review on this Tour    Showing 1 to 1

Write a review

 • Gjumi
 • Vendndodhja
 • Sherbimi
 • Pastertia
 • Dhomat

×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?