SUNCONNECT EFTALIA MARIN

Akdeniz Blv. No:4, 07407 Alanya/Antalya, Turqi

price from €130,00/night

Loading Maps

0% of guests recommend

0 of 5 guest rating

no review

Traveler rating

 • Excellent
  0
 • Very Good
  0
 • Average
  0
 • Poor
  0
 • Terrible
  0
Write a review

Summary

 • Fjetja
 • Vendndodhja
 • Shërbimi
 • Pastërtia
 • Dhomat

Hotel Description

Vendndodhja:

Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Alanyas. Alanya ndodhet 18 km larg nga hoteli, ndersa Aeroporti ndodhet 100 km larg.

Akomodimi:

Hoteli ofron 491 dhoma te shperndara ne 5 ndertesa. Dhomat kane nje siperfaqe prej 28 – 32 m2 dhe jane te mobiluara shume kendshem. Te gjitha dhomat disponojne tharese flokesh, linje direkte telefoni, minibar, TV Satelit, ajer te kondicionuar, kasaforte dhe ballkon. Dhomat familjare te tipit 2 konsistojne ne 2 dhoma me dere te komunikueshme dhe me te gjitha facilitetet si dhomat dyshe. Dhomat familjare te tipit 2 konsistojne ne dhoma dublex qe kane akses ne pishine dhe jane identike te pajisura si dhomat dyshe.

Restorantet dhe Baret:

Hoteli disponon Restorantin Kryesor ku sherbehen vaktet e ushqimit ne forme buffet  te hapur, nje Restorant A La Carte dhe disa Bare ku  njerezit mund te konsumojne te gjitha Pijet qe perfshihen ne Konceptin Ultra All Inclusive.

Facilitete:

Restorant kryesor, Restorant A La Carte, Bare, Sauna, Hammam, pishine per te rritur dhe femije se bashku me waterslides, cadra dhe shezllone ne plazh dhe ne pishine. Gjithashu ofrohet wireless falas ne lobby, ping pong, palester, volejboll ne plazh, Jacuzzi, miniclub per femijet, animime te ndryshme, lavanderi dhe sherbim mjekesor, bilardo, loje me shigjeta, dhome me avull, masazh, sporte ujore.

Available Rooms


 • Oferta Turistike, Udhetime, Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski
  Standard Room

  • x 2
  • x 1
  • x 2
  • 23

About Hotel

Oferta Turistike, Udhetime, Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski
EFTALIA MARIN RESORT TURQI - ANTALYA - ALANYA-ANTALYA EXCLUSIVE HOTEL ULTRA ALL INCLUSIVE

Lehtesirat hoteliere

 • Internet – Wifi
 • Kondicioner
 • Parking
 • Pishine e brendeshme
 • Qender Fitnesi
 • Televizor
 • Tharese Flokesh
 • Transferte nga Aeroporti

Hotel Reviews

Hotel Nearby SUNCONNECT EFTALIA MARIN

×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?