Radika Resort Mavrovo

price from €98,00/night

0% of guests recommend

0 of 5 guest rating

based on 3 reviews

Traveler rating

 • Excellent
  0
 • Very Good
  0
 • Average
  0
 • Poor
  0
 • Terrible
  0
Write a review

Summary

 • Fjetja
 • Vendndodhja
 • Shërbimi
 • Pastërtia
 • Dhomat

Hotel Description

Radika Resort Mavrovo

Radika Resort Mavrovo është një kompleks modern i rrethuar me pyje dhe vendosur në një pozicion ideal në Parkun Kombëtar të Mavrovës. Hotel Radika Mavrovo është pjesë e një kompleksi të kategorisë së parë malore: për këtë kompleksi njihet dhe si Radika Mountain Resort ose Radika Hotel & Spa Resort (për shkak të një faciliteti Spa fantastik).

Cmimet per 1 nate deri me 26 Janar

 • Cmimi per person ne dhome dyshe superiore -69 euro
 • Cmimi per person ne dhome teke superiore – 89 euro
 • Cmimi per person ne dhome dyshe junior suite – 79 euro
 • Cmimi per person ne dhome teke junior suite – 99 euro
 • Cmimi per person ne dhome dyshe / apartament – 89 euro
 • Cmimi per person ne dhome teke / apartament – 109 euro

Cmimet e femijeve

 • Femijet 0 – 3.99 vjec – pa pagese
 • Femijet 4 – 11.99 vjec akomoduar me prinderit – 30 euro per nate/per femije
 • I rrituri i trete ne dhome – 44 euro/nata

Ne cmim perfshihen:

◆ Mengjesi
◆ Perdorim i saunes, banjo me avull, pishine me uje nga Deti i Zi, Jacuzzi etj.
◆ Qender sportive (bilardo, tenis tavoline, futboll)
◆ Kend lojrash per femije
◆ Wi -Fi
◆ Parkim falas

Shtesa per darken – 20 euro per person/per vakt
Shtesa per dreken – 20 euro per person/ per vakt
_____________________________________________________________________________

Cmimet per 1 nate per periudhen 26 Janar – 01 Prill
(perjashtuar periudha 13-15 shkurt)

 • Cmimi per person ne dhome dyshe superiore – 49 euro
 • Cmimi per person ne dhome teke superiore – 69 euro
 • Cmimi per person ne dhome dyshe junior suite – 59 euro
 • Cmimi per person ne dhome teke junior suite – 79 euro
 • Cmimi per person ne dhome dyshe / apartament – 69 euro
 • Cmimi per person ne dhome teke / apartament – 89 euro

Cmimet e femijeve

 • Femijet 0 – 3.99 vjec – pa pagese
 • Femijet 4 – 11.99 vjec akomoduar me prinderit – 20 euro per nate/per femije
 • I rrituri i trete ne dhome – 35 euro/nata

Ne cmim perfshihen:

◆ Mengjesi
◆ Perdorim i saunes, banjo me avull, pishine me uje nga Deti i Zi, Jacuzzi etj.
◆ Qender sportive (bilardo, tenis tavoline, futboll)
◆ Kend lojrash per femije
◆ Wi -Fi
◆ Parkim falas

Shtesa per darken – 16 euro per person/per vakt
Shtesa per dreken – 16 euro per person/ per vakt
 

Shenim: Ne dhomat “superior” dhe “junior suit” mund te vendoset vetem 1 krevat ekstra, ndersa ne “apartament” mund te vendosen edhe 2 krevate ekstra.

Te dhenat per dhomat:
Dhoma superiore – Maksimumi 3 persona – (krevat dopio dhe tek)
Junior Suite – Maksimumi 3 persona – (krevat dopio dhe tek)
Apartamenti – Maksimumi 4 persona – (krevat dopio dhe 2 krevate tek)
Apartamet Presidencial – Maksimumi 4 persona – (krevat dopio dhe 2 krevate tek)

Informacion mbi hotel Radika:

Edhe pse në një lartësi malore, Radika Resort nuk gjendet shume larg aeroportit të Shkupit. Dhomat e këtij hoteli me pesë yje ofrojnë elegancë dhe komoditet maksimal. Radika Resort është aq i njohur për larminë dhe kualitetin e shërbimit saqë termi “Radika Mavrovo” është kthyer në një term gati gjeografik, për ti dhënë emrin krejt lokacionit përreth resortit.

Komplesi ofron dhomat më luksoze dhe më të mëdha hotelerike në të gjithë Maqedoninë Veriore. Një pjesë e dhomave ofrojnë pamje nga Liqeni i Mavrovës ndërsa pjesa tjetër pamje nga natyra malore. Radika Hotel përmban gjithashtu një pishinë të brëndshmëe, banjo me avull, sauna Finlandeze, masazhe, hamam Turk, “jacuzzi” me ujë të njelmët etj. Kompleksi ofron gjithashtu qendra rekreative, fusha sportive, ashensor skish, pajisje skish, motorrë skish, e shumë shërbime të tjera. Në Radika Mountain Resort Mavrovo u plotësohën të gjitha nevojat dhe kërkesat për pushime dimërore ideale.

Available Rooms


Lehtesirat hoteliere

 • Fitness Center
 • Internet – Wifi
 • Jacuzzi
 • Kondicioner
 • Lavanderi
 • Masazh
 • Parking
 • Pishine e brendeshme
 • Qender Fitnesi
 • Sauna
 • SPA
 • Televizor
 • Tharese Flokesh
 • Turkish Bath

Hotel Reviews

 • Oferta Turistike, Udhetime, Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

  zovre lioptor

  1 Review
  "Fantastic web site. Plenty of useful information here. I’m sending it to several friends ans also sharing in delicious. And of course, thanks for your sweat! http://www.zovrelioptor.com/"
  I think this web site has got some really excellent info for everyone. "To be able to be caught up into the world of thought -- that is being educated." by Edith Hamilton.
  • Fjetja
  • Vendndodhja
  • Shërbimi
  • Pastërtia
  • Dhomat
  More Less

  Was this review helpful? 0 like this

 • "This is my first time visit at here and i am truly happy to read all at single place."
  This is my first time visit at here and i am truly happy to read all at single place.
  • Fjetja
  • Vendndodhja
  • Shërbimi
  • Pastërtia
  • Dhomat
  More Less

  Was this review helpful? 0 like this

 • "It's going to be finish of mine day, except before end I am reading this enormous piece of writing to increase my know-how."
  It's going to be finish of mine day, except before end I am reading this enormous piece of writing to increase my know-how.
  • Fjetja
  • Vendndodhja
  • Shërbimi
  • Pastërtia
  • Dhomat
  More Less

  Was this review helpful? 0 like this

3 reviews on this Hotel    Showing 1 to 3

Write a review

 • Fjetja
 • Vendndodhja
 • Shërbimi
 • Pastërtia
 • Dhomat

Hotel Nearby Radika Resort Mavrovo

×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?