Hotel Splendid Conference & Spa Resort

price from €146,00/night

0% of guests recommend

0 of 5 guest rating

based on 1 review

Traveler rating

 • Excellent
  0
 • Very Good
  0
 • Average
  0
 • Poor
  0
 • Terrible
  0
Write a review

Summary

 • Fjetja
 • Vendndodhja
 • Shërbimi
 • Pastërtia
 • Dhomat

Hotel Description

PaketaFamiljare

292 Euro (2territur +  2 femije deri ne 11 vjec)

Paketa perfshin:

 • 2 nete ne Dhome Superiore (mepamje nga mali)
 • Mengjes dhe darke e perfshire
 • Biskota per femijet
 • Hyrje ne Klubin e Femijeve
 • Program animacioni per femijet
 • Masazh per prinderit (25 minuta)
 • Hyrje ne qendren Wellnes & Spa(Pishinat e Brendshme, Finish Sauna, Mild Sauna, Bio Sauna, Banjo Turke, Palester)
 • Parkim dhe WiFi falas
 • Check Out i vone deri ne 18:00

 ___________________________________________________________________________

PaketaRomantike

256 Euro per 2 persona

Paketa Romantike perfshin:

 • 2 nete ne DhomeS uperiore (me pamje nga deti)
 • Mengjesi i perfshire
 • Dhurate Mireseardhjeje: Shampanje dhe embelsira
 • Nje darke e servirur ne restorantin aziatik te hotelit “Promenada”
 • Trajtimi ‘Rasul’ per 2 persona
 • Hyrje ne qendren Wellnes & Spa (Pishinat e Brendshme, Finish Sauna, Mild Sauna, Bio Sauna, Banjo Turke, Palester)
 • Parkim dhe WiFi falas
 • Check Out i vone deri ne 18:00

______________________________________________________________________________

PaketaLUX

598 Euro per 2 persona

Paketa LUX perfshin:

 • 2 nete ne Suiten Luksoze Wellness
 • Mengjesi i perfshire
 • Dhurate Mireseardhjeje: Shampanje dhe fruta
 • Masazh (25 minuta)
 • Hyrje ne qendren Wellnes & Spa (Pishinat e Brendshme, Finish Sauna, Mild Sauna, Bio Sauna, Banjo Turke, Palester)
 • Parkim dh eWiFi falas
 • Check Out i vone deri ne 18:00

Te tjera:

 • Ne cmim nuk eshte perfshire taksa e turistit 1.50 euro per person ne dite.
 • Sherbimet qe nuk arrine te konsumohen nuk reduktojne cmimin e paketes.
 • Minimumi i qendrimit 2 nete.

Available Rooms


Lehtesirat hoteliere

 • Airport Transport
 • Fitness Center
 • Internet – Wifi
 • Internet Wireless
 • Jacuzzi
 • Kondicioner
 • Lavanderi
 • Masazh
 • Parking
 • Pishine e brendeshme
 • Pishine Jashte
 • Plazh Privat
 • Restaurant
 • Sauna
 • Spa & Sauna
 • Televizor
 • Tharese Flokesh

Hotel Reviews

 • Oferta Turistike, Udhetime, Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

  zovre lioptor

  1 Review
  "Hey there, You have done a great job. I will definitely digg it and personally recommend to my friends. I'm sure they will be benefited from this site. http://www.zovrelioptor.com/"
  Wonderful paintings! This is the type of info that are meant to be shared across the net. Disgrace on the search engines for not positioning this submit higher! Come on over and seek advice from my site . Thanks =)
  • Fjetja
  • Vendndodhja
  • Shërbimi
  • Pastërtia
  • Dhomat
  More Less

  Was this review helpful? 0 like this

1 review on this Hotel    Showing 1 to 1

Write a review

 • Fjetja
 • Vendndodhja
 • Shërbimi
 • Pastërtia
 • Dhomat

Hotel Nearby Hotel Splendid Conference & Spa Resort

×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?