Hotel Splendid Conference & Spa Resort

price from €146,00/night

0% of guests recommend

0 of 5 guest rating

no review

Traveler rating

 • Excellent
  0
 • Very Good
  0
 • Average
  0
 • Poor
  0
 • Terrible
  0
Write a review

Summary

 • Fjetja
 • Vendndodhja
 • Shërbimi
 • Pastërtia
 • Dhomat

Hotel Description

PaketaFamiljare

292 Euro (2territur +  2 femije deri ne 11 vjec)

Paketa perfshin:

 • 2 nete ne Dhome Superiore (mepamje nga mali)
 • Mengjes dhe darke e perfshire
 • Biskota per femijet
 • Hyrje ne Klubin e Femijeve
 • Program animacioni per femijet
 • Masazh per prinderit (25 minuta)
 • Hyrje ne qendren Wellnes & Spa(Pishinat e Brendshme, Finish Sauna, Mild Sauna, Bio Sauna, Banjo Turke, Palester)
 • Parkim dhe WiFi falas
 • Check Out i vone deri ne 18:00

 ___________________________________________________________________________

PaketaRomantike

256 Euro per 2 persona

Paketa Romantike perfshin:

 • 2 nete ne DhomeS uperiore (me pamje nga deti)
 • Mengjesi i perfshire
 • Dhurate Mireseardhjeje: Shampanje dhe embelsira
 • Nje darke e servirur ne restorantin aziatik te hotelit “Promenada”
 • Trajtimi ‘Rasul’ per 2 persona
 • Hyrje ne qendren Wellnes & Spa (Pishinat e Brendshme, Finish Sauna, Mild Sauna, Bio Sauna, Banjo Turke, Palester)
 • Parkim dhe WiFi falas
 • Check Out i vone deri ne 18:00

______________________________________________________________________________

PaketaLUX

598 Euro per 2 persona

Paketa LUX perfshin:

 • 2 nete ne Suiten Luksoze Wellness
 • Mengjesi i perfshire
 • Dhurate Mireseardhjeje: Shampanje dhe fruta
 • Masazh (25 minuta)
 • Hyrje ne qendren Wellnes & Spa (Pishinat e Brendshme, Finish Sauna, Mild Sauna, Bio Sauna, Banjo Turke, Palester)
 • Parkim dh eWiFi falas
 • Check Out i vone deri ne 18:00

Te tjera:

 • Ne cmim nuk eshte perfshire taksa e turistit 1.50 euro per person ne dite.
 • Sherbimet qe nuk arrine te konsumohen nuk reduktojne cmimin e paketes.
 • Minimumi i qendrimit 2 nete.

Available Rooms


Lehtesirat hoteliere

 • Airport Transport
 • Fitness Center
 • Internet – Wifi
 • Internet Wireless
 • Jacuzzi
 • Kondicioner
 • Lavanderi
 • Masazh
 • Parking
 • Pishine e brendeshme
 • Pishine Jashte
 • Plazh Privat
 • Restaurant
 • Sauna
 • Spa & Sauna
 • Televizor
 • Tharese Flokesh

Hotel Reviews

There is no review

Write a review

 • Fjetja
 • Vendndodhja
 • Shërbimi
 • Pastërtia
 • Dhomat

Hotel Nearby Hotel Splendid Conference & Spa Resort

×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?