price from €62,00/night

Loading Maps

0% of guests recommend

0 of 5 guest rating

no review

Traveler rating

 • Excellent
  0
 • Very Good
  0
 • Average
  0
 • Poor
  0
 • Terrible
  0
Write a review

Summary

 • Fjetja
 • Vendndodhja
 • Shërbimi
 • Pastërtia
 • Dhomat

Hotel Description

Hotel Cile Kolasin është një hotel me tre yje në Kolashin, Mali i Zi. Hoteli është një baze ideale nga ku mund të nisesh për të eksploruar malet përreth. Hotel Cile ndodhet pranë sheshit kryesor të qytezës. Pranë hotelit gjendet resorti i skive dhe Biogradska Gora National Park.

__________________

Periudha e qendrimit 06 Janar- 31 Mars

31 euro/person/nata me mengjes dhe darke ne dhome 2she ose 3she standarte
37 euro/person/nata me mengjes dhe darke ne dhome 2she ose 3she superiore
32 euro/person/nata ne apartament (min 3- max 5 persona) me mengjes dhe darke

* Per 1 person te vetem ne dhome standarte pagesa shtese eshte 12,00 € per nate.
* Ne cmim nuk perfshihet taksa e qendrimit 1.3 euro/person/nata
* Wi – Fi  pa pagese ne te gjitha ambientet e hotelit
* Parking

Zbritje:
– 0 – 2 vjec ne krevat me prinderit, falas.
– 2 – 12 vjec ne krevat me prinderit, 50 % zbritje.
– 2 – 12 vjec me krevat ekstra, 30 % zbritje.

Available Rooms


Lehtesirat hoteliere

 • Internet – Wifi
 • Kondicioner
 • Parking
 • Televizor
 • Tharese Flokesh

Hotel Reviews

There is no review

Write a review

 • Fjetja
 • Vendndodhja
 • Shërbimi
 • Pastërtia
 • Dhomat

Hotel Nearby Hotel Cile

×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?