Four Points by Sheraton

price from €128,00/night

0% of guests recommend

0 of 5 guest rating

based on 1 review

Traveler rating

 • Excellent
  0
 • Very Good
  0
 • Average
  0
 • Poor
  0
 • Terrible
  0
Write a review

Summary

 • Fjetja
 • Vendndodhja
 • Shërbimi
 • Pastërtia
 • Dhomat

Hotel Description

 

Four Points by Sheraton Kolasin (Four Points by Sheraton Kolashin) në Kolashin ofron akomodim modern sipas një stili Alpin Hoteli ofron parkim falas dhe Wi-Fi falas në të gjithë strukturën. Dhomat janë të pajisura me TV të sheshtë satelitor, minibar, mjete për bërjen e kafesë apo cajit, banjo private me mjete për tharje flokësh dhe mbajtje tualetesh, si dhe dush.

Cmimet e hotel Four Points by Sheraton: 

Akomodim ne dhome standarte twin – 64€/personi/nata
Akomodimi ne dhome premium double – 64€/personi/nata
Akomodimi ne junior suite – 85€/personi/nata
Akomodimi ne junior suite classic – 95€/personi/nata

Shenime:

 • Cmimet jane per person me mengjes dhe darke
 • Minimumi i qendrimit gjate fundjaves ne sezonin dimeror eshte per te pakten 2 nete ne fundjave
 • Suplementi per dreken eshte 12€ per person
 • Personi i tretene dhome paguan 50€
 • Ne cmim perfshihet perdorimi falas i saunave, dhomave me avull, xhakuzi, nje shishe uje falas ne dhome
 • Parkim dhe Wi-Fi falasNe cmim nuk perfshihet:
 • Taksa 1.3 euro per person ne dite

  Politika e femijeve
 • Femijet 0-2.99 vjec – Falas
 • Femijet nga 3-11.99 vjec 30€ per femije ne nate (ne krevat ekstra, perfshire mengjesin dhe darken
 • Taksa e femijeve nga 0-11.99 vjec – 0.50€ ne nate
 • Taksa e femijeve 12-18 vjec – 0.90€ per nate

Informacion mbi hotelin:

Sheraton Kolasin ka një salon sauna, masazhesh, dhe vaskë të ngrohtë. Gjithashtu, një staf i trajnuar mund të kujdeset për fëmijët tuaj në sektorin e lojës së fëmijëve. Natyra përreth Hotel Sheraton Kolasin është e mbushur me pyje, male, e liqene që presin të zbulohen e që pëlqehen nga cdo moshë.

Four Points Sheraton Kolasin ka një kuzhinë të hapur që ofron kuzhinë Rajonale, Europiane, dhe Ruse. Duke zgjedhur Sheraton Kolashin ju keni zgjedhur një brand hotelerie të sprovuar në një vend fantastik të Malit të Zi.

Available Rooms


About Hotel

Oferta Turistike, Udhetime, Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Lehtesirat hoteliere

 • Fitness Center
 • Jacuzzi
 • Kondicioner
 • Parking
 • Restaurant
 • Televizor
 • Tharese Flokesh
 • Transferte nga Aeroporti
 • Wi-Fi Internet

Hotel Reviews

 • Oferta Turistike, Udhetime, Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

  zovrelioptor

  1 Review
  "I saw a lot of website but I think this one has something special in it in it http://www.zovrelioptor.com/"
  There are some interesting points in time in this article but I don’t know if I see all of them middle to heart. There's some validity but I will take hold opinion until I look into it further. Good article , thanks and we want more! Added to FeedBurner as nicely
  • Fjetja
  • Vendndodhja
  • Shërbimi
  • Pastërtia
  • Dhomat
  More Less

  Was this review helpful? 0 like this

1 review on this Hotel    Showing 1 to 1

Write a review

 • Fjetja
 • Vendndodhja
 • Shërbimi
 • Pastërtia
 • Dhomat

Hotel Nearby Four Points by Sheraton

×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?