Bianca Resort & SPA

Mirka Vešovića,Kolašin 81210

price from €158,00/night

Loading Maps

0% of guests recommend

0 of 5 guest rating

no review

Traveler rating

 • Excellent
  0
 • Very Good
  0
 • Average
  0
 • Poor
  0
 • Terrible
  0
Write a review

Summary

 • Fjetja
 • Vendndodhja
 • Shërbimi
 • Pastërtia
 • Dhomat

Hotel Description

Bianca Resort Kolasin ndodhet pranë Qendrës Kulturore Kolashin. Godina është ndërtuar sipas stilit Mesdhetar. Jo larg Bianca Resort gjenden vende natyrore ideale për eksplorim dhe ecje. Hoteli ka një pishinë të brendshme, qendër fitnesi, SPA, dhe facilitete sportive. Bianca Resort & Spa Kolashin është zgjidhje ideale për të apasionuarit pas vendeve malore.

Cmimet per periudhen pas dates 13 Janar

Akomodim ne dhome standarte dyshe- 79€/personi/nata
Akomodimi ne dhome superiore dyshe- 92€/personi/nata
Akomodimi ne dhome ekzekutive dyshe- 102€/personi/nata

Shenime:

 • Cmimet jane per person ne dhome dyshe ne nate me mengjes dhe darke
 • Shtesa e drekes – 12€/person ne dite
 • Femijet 0-2.99 vjec – falas
 • Femijet 3-11.99 vjec paguajne 15€ personi/nata dhe mund te akomodohen vetem ne dhomat superiore, ekzekutive ose suitat junior dhe ekzekutive
 • Ne cmim perfshihet perdorimi falas i pishinave te brendshme, palestres, saunes
 • Wi-falas
 • Parkim falas
 • Hoteli i jep dhomat per minimumi 2 nete ne fundjave.

Ne cmim nuk perfshihet:

 • Taksa e turistit 1.5 euro per person te rritur ne nate, dhe 0.5 euro per femijet 0-11.9 vjec.

__________________________________________________________________________
PAKETA E SHEN VALENTINIT
13-15 shkurt – 123 € per person

Paketa perfshin:

 • 2 nete akomodim ne dhome Double
 • Mengjesi dhe darka per dy persona ne restorantin Chives
 • 20% zbritje ne menu-te A La Carte – Chives Restorant
 • Check in i hershem dhe check out i vone (deri ne14:00) sipas disponibilitetit
 • Pishina e brendshme, Hamam, fitnes dhe sauna
 • Parkim dhe Wi Fi
 • Transferta per te pista e skive
 • Shishe vere vendase ne dhome diten e ardhjes

Ne cmim nuk perfshihet:

 • Taksa e turistit 1.5 euro per person te rritur ne nate, dhe 0.5 euro per femijet 0-11.9 vjec.
Informacion per dhomat e Bianca Resort: 
Dhoma Standarte: krevat cift – lejon akomodimin deri 2 persona te rritur + 1 femije 8 vjec (krevat me prinderit)
Dhoma Superior: krevat cift ose 2 krevate teke – lejon akomodim deri ne 3 te rritur ose 2 te rritur + 1 femije deri ne 12 vjec (krevat ekstra)
Dhoma Executive: krevat cift + krevat tek – lejon akomodim deri ne 3 te rritur ose 2 te rritur + 1 femije deri ne 12 vjec (krevat ekstra)
Junior Suite: krevat cift + krevat tek – lejon akomodim deri ne 3 te rritur ose 2 te rritur + 2 femije deri ne 12 vjec (krevat ekstra)

Available Rooms


 • Oferta Turistike, Udhetime, Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski
  Standard room

  • x 2
  • x 1
  • 15

About Hotel

Oferta Turistike, Udhetime, Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Hotel Facilities

 • Fitness Center
 • Internet – Wifi
 • Jacuzzi
 • Kondicioner
 • Lavanderi
 • Masazh
 • Parking
 • Pishine e brendeshme
 • Restaurant
 • Sauna
 • Shuttle Bus Service
 • SPA
 • Spa & Sauna
 • Televizor
 • Tharese Flokesh

Hotel Reviews

There is no review

Write a review

 • Fjetja
 • Vendndodhja
 • Shërbimi
 • Pastërtia
 • Dhomat

Hotel Nearby Bianca Resort & SPA

×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?