Avala Resort & Villas

price from €85,00/night

0% of guests recommend

0 of 5 guest rating

based on 1 review

Traveler rating

 • Excellent
  0
 • Very Good
  0
 • Average
  0
 • Poor
  0
 • Terrible
  0
Write a review

Summary

 • Fjetja
 • Vendndodhja
 • Shërbimi
 • Pastërtia
 • Dhomat

Hotel Description

Paketa Dimerore ne Avala Resort & Villas

Cmimi i paketes – 170 EURO per 2 persona per 2 nete qendrim

E vlefshme per datat 03 Janar – 29 Shkurt 

Paketa perfshin :

 • Minimumi 2 nete akomodim ne dhome standarte
 • Mengjesi dhe darka ne  Avala restaurant
 • Dhurate mireseardhje
 • Upgrade FALAS ne dhome me pamje pjeserisht nga deti, sipas disponbilitetit
 • Falas parking, palester, sauna, pishine e brendshme, jacuzzi & Banjo Turke
 • 10% ulje ne trajtimet e SPA si dhe nje trajtim hydro capsule FALAS
 • Wi-Fi falas ne gjithe hotelin
 • Check in I heret / Check-out I vone (deri ne oren 18:00) sipas disponbilitetit

EXTRA:

 • Taxa e turistit 1.5€ per adult per dite / 0.5€ per femije per dite
 • Pijet nuk perfshihen ne cmim

FEMIJET:

 • Akomodimi per femijet 0-06.99 vjec (ne krevat me prinderit) – FALAS
 • Akomodimi per femijet 7-06.99 vjec (ne krevat extra) – 20€ per femije ne dite

______________________________________________________________________________

PAKETA E SHEN VALENTINIT

Cmimi i paketes – 160 EURO per 2 persona per 2 nete qendrim

E vlefshme per periudhen 14-18 Shkurt

Paketa perfshin :

 • Minimumi 2 nete akomodim ne dhome standarte
 • Mengjesi dhe darka bufe
 • Darke romantike per dy persona, 2 gota shampanje dhe torte seciale ne dt 14 Shkurt
 • Upgrade FALAS ne dhome me pamje pjeserisht nga deti, sipas disponbilitetit
 • Falas parking, palester, sauna, pishine e brendshme, jacuzzi & Banjo Turke
 • 20% ulje ne trajtimet e SPA si dhe nje trajtim hydro capsule FALAS
 • 20% skonto per Ala Carte menu ne restorantin Avala
 • Wi-Fi falas ne gjithe hotelin
 • Check in I heret / Check-out I vone (deri ne oren 18:00) sipas disponbilitetit

Ne cmim nuk perfshihet:

 • Taxa e turistit 1.5€ per adult per dite

SHENIME:

 • Paketa eshte e vlefshme per dy nete qendrimi dhe jo me pak, brenda periudhes se cituar
 • Paketa eshte e vlefshme vetem per adultet dhe jo femijet.
 • Sherbimet e paperdorura nuk e reduktojne cmimin e paketes.
 • Paketa perfshin VAT

Available Rooms


Lehtesirat hoteliere

 • Internet – Wifi
 • Jacuzzi
 • Kondicioner
 • Lavanderi
 • Pishine e brendeshme
 • Sauna
 • SPA

Hotel Reviews

 • Oferta Turistike, Udhetime, Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

  zovrelioptor

  1 Review
  "Thanks for this post, I am a big fan of this site would like to proceed updated. http://www.zovrelioptor.com/"
  I think this is one of the most significant information for me. And i am glad reading your article. But should remark on some general things, The website style is ideal, the articles is really nice : D. Good job, cheers
  • Fjetja
  • Vendndodhja
  • Shërbimi
  • Pastërtia
  • Dhomat
  More Less

  Was this review helpful? 0 like this

1 review on this Hotel    Showing 1 to 1

Write a review

 • Fjetja
 • Vendndodhja
 • Shërbimi
 • Pastërtia
 • Dhomat

Hotel Nearby Avala Resort & Villas

×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?