Tipi Hotelit: Hotel per Plazh

Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Hotel Vila Belvedere

Hotel Vila Belvedere is set in the popular beach area of Shkembi Kavajes, 6 km from the centre of Durres. Featuring free Wi-Fi and a restaurant serving Albanian cuisine, it offers an outdoor pool, a sauna and a gym. The interior of this elegant hotel is decorated in traditional Italian style. All accommodation units comprise […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Hotel Ujvara

Located in Golem, 500 m from Qerret Beach, UJVARA HOTEL provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a shared lounge. Each accommodation at the 4-star hotel has garden views, and guests can enjoy access to a garden and to a private beach area. The accommodation features a 24-hour front desk, room […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Hotel Splendid Conference & Spa Resort

PaketaFamiljare 292 Euro (2territur +  2 femije deri ne 11 vjec) Paketa perfshin: 2 nete ne Dhome Superiore (mepamje nga mali) Mengjes dhe darke e perfshire Biskota per femijet Hyrje ne Klubin e Femijeve Program animacioni per femijet Masazh per prinderit (25 minuta) Hyrje ne qendren Wellnes & Spa(Pishinat e Brendshme, Finish Sauna, Mild Sauna, Bio […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Avala Resort & Villas

Paketa Dimerore ne Avala Resort & Villas Cmimi i paketes – 170 EURO per 2 persona per 2 nete qendrim E vlefshme per datat 03 Janar – 29 Shkurt  Paketa perfshin : Minimumi 2 nete akomodim ne dhome standarte Mengjesi dhe darka ne  Avala restaurant Dhurate mireseardhje Upgrade FALAS ne dhome me pamje pjeserisht nga […]

Read More
×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?