Tipi Hotelit: Hotel për Familje

Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Radika Resort Mavrovo

Radika Resort Mavrovo Radika Resort Mavrovo është një kompleks modern i rrethuar me pyje dhe vendosur në një pozicion ideal në Parkun Kombëtar të Mavrovës. Hotel Radika Mavrovo është pjesë e një kompleksi të kategorisë së parë malore: për këtë kompleksi njihet dhe si Radika Mountain Resort ose Radika Hotel & Spa Resort (për shkak […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Hotel Splendid Conference & Spa Resort

PaketaFamiljare 292 Euro (2territur +  2 femije deri ne 11 vjec) Paketa perfshin: 2 nete ne Dhome Superiore (mepamje nga mali) Mengjes dhe darke e perfshire Biskota per femijet Hyrje ne Klubin e Femijeve Program animacioni per femijet Masazh per prinderit (25 minuta) Hyrje ne qendren Wellnes & Spa(Pishinat e Brendshme, Finish Sauna, Mild Sauna, Bio […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Avala Resort & Villas

Paketa Dimerore ne Avala Resort & Villas Cmimi i paketes – 170 EURO per 2 persona per 2 nete qendrim E vlefshme per datat 03 Janar – 29 Shkurt  Paketa perfshin : Minimumi 2 nete akomodim ne dhome standarte Mengjesi dhe darka ne  Avala restaurant Dhurate mireseardhje Upgrade FALAS ne dhome me pamje pjeserisht nga […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

SUNCONNECT EFTALIA MARIN

EFTALIA MARIN RESORT
TURQI – ANTALYA – ALANYA-ANTALYA
EXCLUSIVE HOTEL
ULTRA ALL INCLUSIVE

Read More
×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?