Tipi Hotelit: Hotel per Dimer

Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Radika Resort Mavrovo

Radika Resort Mavrovo Radika Resort Mavrovo është një kompleks modern i rrethuar me pyje dhe vendosur në një pozicion ideal në Parkun Kombëtar të Mavrovës. Hotel Radika Mavrovo është pjesë e një kompleksi të kategorisë së parë malore: për këtë kompleksi njihet dhe si Radika Mountain Resort ose Radika Hotel & Spa Resort (për shkak […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Magra Austria Hotel

Magra Austria është një një ekohotel natyror. Hoteli gjenden në një vend të mrekullueshëm. Zona është e njohur për klimën kurative dhe për mungesën totale të ndotjes ajrore apo akustike. Hoteli ndodhet në një zonë malore të përshatshme jo vetëm për pushime dimërore por edhe për qëndrime gjate periudhave të tjera të vitit. Hotel Magra […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Hotel Cile

Hotel Cile Kolasin është një hotel me tre yje në Kolashin, Mali i Zi. Hoteli është një baze ideale nga ku mund të nisesh për të eksploruar malet përreth. Hotel Cile ndodhet pranë sheshit kryesor të qytezës. Pranë hotelit gjendet resorti i skive dhe Biogradska Gora National Park. __________________ Periudha e qendrimit 06 Janar- 31 […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Four Points by Sheraton

  Four Points by Sheraton Kolasin (Four Points by Sheraton Kolashin) në Kolashin ofron akomodim modern sipas një stili Alpin Hoteli ofron parkim falas dhe Wi-Fi falas në të gjithë strukturën. Dhomat janë të pajisura me TV të sheshtë satelitor, minibar, mjete për bërjen e kafesë apo cajit, banjo private me mjete për tharje flokësh […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Bianca Resort & SPA

Bianca Resort Kolasin ndodhet pranë Qendrës Kulturore Kolashin. Godina është ndërtuar sipas stilit Mesdhetar. Jo larg Bianca Resort gjenden vende natyrore ideale për eksplorim dhe ecje. Hoteli ka një pishinë të brendshme, qendër fitnesi, SPA, dhe facilitete sportive. Bianca Resort & Spa Kolashin është zgjidhje ideale për të apasionuarit pas vendeve malore. Cmimet per periudhen […]

Read More
×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?