Standart Room

2 adults
0 children
1 bed
28 m
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Description

28-35 m2) janë më tepër se një akomodim superior, të rehatshme, intime dhe ofrojnë vlerë të madhe për sa paguhet, individualisht të stilizuara dhe të dizenjuara sipas nevojave të udhëtarit biznesmen modern. Dhomat tona superiore kombinojnë teknologji të avancuar me një nivel të lartë komoditeti. Zgjedhjet e krevatit i ofrojnë të dyja modelet, ‘king size’ […]

The Space

2 adults
1 bed
0 child
28

Amenities

Air Conditioning
Flat Screen TV
Hair dryer
Shampoo
Wifi

Room Reviews

There is no review

Write a review

€98,00
per 1 Night(s)

Inquiry

×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?