Standart Room

2 adults
0 children
1 bed
16 m
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele SkiOferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele SkiOferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Description

Dhomat Dopio janë të dizenjuara për t’ju bërë ju të ndjeheni të mirëpritur dhe nen një rehati luksoze. Të vendosura në kate të ndryshme, të gjitha dhomat janë me mobiljet moderne dhe të kombinuara shkëlqyeshem me pëlhura të bukura. Dhomat Dopio janë me një krevat të madh dopio ose me dy krevatë standart tek, telefon, […]

The Space

2 adults
1 bed
0 child
16

Amenities

Air Conditioning
Flat Screen TV
Hair dryer
Shampoo
Wifi

Room Reviews

There is no review

Write a review

€110,00
per 1 Night(s)

Inquiry

×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?