Archives: Room(s)

Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Triple Room

Triple Room 26 m² City view Air conditioning Ensuite bathroom Flat-screen TV Minibar Free WiFi Room size 26 m²   3 single beds    In your private bathroom:   Toilet Bath or shower Towels Slippers Hairdryer Toilet paper View:   City view Room facilities: ​   Minibar Air conditioning Sofa Desk T

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Single Standart Room

1 large double bed  22 m² Balcony Mountain view Landmark view City view Air conditioning Ensuite bathroom Flat-screen TV Soundproofing Minibar Free WiFi Free toiletries Bathrobe Safety deposit box Bidet Toilet Bath or shower Hardwood or parquet floors Towels Linen Hypoallergenic Desk Seating Area TV Slippers Telephone Hairdryer Towels/sheets (extra fee) Wake up service/Alarm clock […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Standart Room

28-35 m2) janë më tepër se një akomodim superior, të rehatshme, intime dhe ofrojnë vlerë të madhe për sa paguhet, individualisht të stilizuara dhe të dizenjuara sipas nevojave të udhëtarit biznesmen modern. Dhomat tona superiore kombinojnë teknologji të avancuar me një nivel të lartë komoditeti. Zgjedhjet e krevatit i ofrojnë të dyja modelet, ‘king size’ […]

Read More
×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?