Lehtesirat hoteliere: Transferte nga Aeroporti

Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Four Points by Sheraton

  Four Points by Sheraton Kolasin (Four Points by Sheraton Kolashin) në Kolashin ofron akomodim modern sipas një stili Alpin Hoteli ofron parkim falas dhe Wi-Fi falas në të gjithë strukturën. Dhomat janë të pajisura me TV të sheshtë satelitor, minibar, mjete për bërjen e kafesë apo cajit, banjo private me mjete për tharje flokësh […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

SUNCONNECT EFTALIA MARIN

EFTALIA MARIN RESORT
TURQI – ANTALYA – ALANYA-ANTALYA
EXCLUSIVE HOTEL
ULTRA ALL INCLUSIVE

Read More
×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?