Lehtesirat hoteliere: Pishine e brendeshme

Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Radika Resort Mavrovo

Radika Resort Mavrovo Radika Resort Mavrovo është një kompleks modern i rrethuar me pyje dhe vendosur në një pozicion ideal në Parkun Kombëtar të Mavrovës. Hotel Radika Mavrovo është pjesë e një kompleksi të kategorisë së parë malore: për këtë kompleksi njihet dhe si Radika Mountain Resort ose Radika Hotel & Spa Resort (për shkak […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Hotel Splendid Conference & Spa Resort

PaketaFamiljare 292 Euro (2territur +  2 femije deri ne 11 vjec) Paketa perfshin: 2 nete ne Dhome Superiore (mepamje nga mali) Mengjes dhe darke e perfshire Biskota per femijet Hyrje ne Klubin e Femijeve Program animacioni per femijet Masazh per prinderit (25 minuta) Hyrje ne qendren Wellnes & Spa(Pishinat e Brendshme, Finish Sauna, Mild Sauna, Bio […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Avala Resort & Villas

Paketa Dimerore ne Avala Resort & Villas Cmimi i paketes – 170 EURO per 2 persona per 2 nete qendrim E vlefshme per datat 03 Janar – 29 Shkurt  Paketa perfshin : Minimumi 2 nete akomodim ne dhome standarte Mengjesi dhe darka ne  Avala restaurant Dhurate mireseardhje Upgrade FALAS ne dhome me pamje pjeserisht nga […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Magra Austria Hotel

Magra Austria është një një ekohotel natyror. Hoteli gjenden në një vend të mrekullueshëm. Zona është e njohur për klimën kurative dhe për mungesën totale të ndotjes ajrore apo akustike. Hoteli ndodhet në një zonë malore të përshatshme jo vetëm për pushime dimërore por edhe për qëndrime gjate periudhave të tjera të vitit. Hotel Magra […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Bianca Resort & SPA

Bianca Resort Kolasin ndodhet pranë Qendrës Kulturore Kolashin. Godina është ndërtuar sipas stilit Mesdhetar. Jo larg Bianca Resort gjenden vende natyrore ideale për eksplorim dhe ecje. Hoteli ka një pishinë të brendshme, qendër fitnesi, SPA, dhe facilitete sportive. Bianca Resort & Spa Kolashin është zgjidhje ideale për të apasionuarit pas vendeve malore. Cmimet per periudhen […]

Read More
×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?