Lehtesirat hoteliere: Internet – Wifi

Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Hotel Vila Belvedere

Hotel Vila Belvedere is set in the popular beach area of Shkembi Kavajes, 6 km from the centre of Durres. Featuring free Wi-Fi and a restaurant serving Albanian cuisine, it offers an outdoor pool, a sauna and a gym. The interior of this elegant hotel is decorated in traditional Italian style. All accommodation units comprise […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Radika Resort Mavrovo

Radika Resort Mavrovo Radika Resort Mavrovo është një kompleks modern i rrethuar me pyje dhe vendosur në një pozicion ideal në Parkun Kombëtar të Mavrovës. Hotel Radika Mavrovo është pjesë e një kompleksi të kategorisë së parë malore: për këtë kompleksi njihet dhe si Radika Mountain Resort ose Radika Hotel & Spa Resort (për shkak […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Hotel Splendid Conference & Spa Resort

PaketaFamiljare 292 Euro (2territur +  2 femije deri ne 11 vjec) Paketa perfshin: 2 nete ne Dhome Superiore (mepamje nga mali) Mengjes dhe darke e perfshire Biskota per femijet Hyrje ne Klubin e Femijeve Program animacioni per femijet Masazh per prinderit (25 minuta) Hyrje ne qendren Wellnes & Spa(Pishinat e Brendshme, Finish Sauna, Mild Sauna, Bio […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Avala Resort & Villas

Paketa Dimerore ne Avala Resort & Villas Cmimi i paketes – 170 EURO per 2 persona per 2 nete qendrim E vlefshme per datat 03 Janar – 29 Shkurt  Paketa perfshin : Minimumi 2 nete akomodim ne dhome standarte Mengjesi dhe darka ne  Avala restaurant Dhurate mireseardhje Upgrade FALAS ne dhome me pamje pjeserisht nga […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Hotel Cile

Hotel Cile Kolasin është një hotel me tre yje në Kolashin, Mali i Zi. Hoteli është një baze ideale nga ku mund të nisesh për të eksploruar malet përreth. Hotel Cile ndodhet pranë sheshit kryesor të qytezës. Pranë hotelit gjendet resorti i skive dhe Biogradska Gora National Park. __________________ Periudha e qendrimit 06 Janar- 31 […]

Read More
×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?