Category: Udhëtime me Guidë

Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Stamboll, 4 Ditë/ 2 Netë €79, 4 Ditë/ 3 Netë €99

Vizitohet: Stamboll dhe Selanik. Fjetje: 2 netë në Stamboll. – Hotel 3* dhe 4* – €79 – Hotel 5* – €89  PROGRAMI ME 2 NETE FJETJE Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 13.00 dhe udhëtimi me autobuz nëpërmjet Kapshticës dhe Selanikut për në Stamboll. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Dita e Dytë: Mbrritja në Stamboll rreth orës 08.00, […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Vjeshtë në Paris, 7 ditë €349

Dita e Parë: Nisja në orën 01:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi. Do të bëhet një kalim nga Bar, Budva dhe Tivati, ku me traget do të kalohet Gjiri i Kotorrit. Vazhdimi i udhetimit për në Zagreb. Gjatë pasdites mbërritje […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Vjeshtë në Izrael, 5 Ditë €599

Dita e Parë: Fluturimi nga Tirana për në Tel Aviv, nëpërmjet Stambollit. Nisja nga Tirana 02.45, Mbrritja në Stamboll në 06.20. Nisja nga Stambolli nb 08.05 dhe Mbrritja në Tel Aviv në 09.10. Pritja në Aeroport nga Përfaqësuesit tanë. Udhëtimi për në për në Bethlehem. Vizite e qytetit ne pikat me interesante. Akomodimi dhe Darka në Hotel në […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Mostar, Medugorje, Ujvara Kravices, Dubrovnik 99€

Nisjet 6,13,20,27 Shtator Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 05: 00 te mengjesit. Ndalesa e pare ne Shkoder per nje kafe. Me pas vazhdojme rrugen. Pas praktikave doganore nisja drejt Bosnjes me itinerar : Nikshiq –Mostar-Medjugorje. Ndalesa të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në qytetin e Mostarit rreth ores 15:00. Vizitojme qytetin e vjeter ku […]

Read More
×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?