Category: Udhëtime Individuale

Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

#ROME me Super Oferte!

3 Dite te plota ✈25 Nentor – 170 Euro/P Hotel Pyramid 2* + Mengjeset Perfshihet:1- Bileta e avionit vajtje-ardhje nga Tirana2- Akomodimi ne hotel per dy nete3- Mengjesi per ditet e qendirmit oferte momentale, udhetim pa guide Vendet e fundit

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Oferta Speciale – Maldive

Pushime në Plazhet e Ishujve Maldive Rezervoni në fillim fluturimin me Kompaninë Ajrore që dëshironi, dhe për datat përkatëse zgjidhni hotelin sipas dëshirës suaj.       Paradise Island Resort & Spa 5* – Maldive – All Inclusive Çmimi €1872 Eur për person për 7 Netë për Nisje nga 21 Maj deri më 31 Korrik.Fluturimi i papërfshirë.     […]

Read More
×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?