#ANTALYA DUKE FILLUAR NGA 475€/P

🏖Kemer Dream – 475 Euro🍉Raymar Hotel – 539 Euro🏖Sunmelia Beach Resort – 555 Euro🍉Heaven Beach Resort…

Oferta Speciale – Sharm El Sheikh

Rezervoni në fillim fluturimin dhe për datat përkatëse zgjidhni hotelin sipas dëshirës suaj. Për Periudhën e Verës ka Fluturime…

Plazh në Qipro, 8 Ditë €699

Dita e Parë: Nisja nga Tirana 04.00 me autobus për në Aeroportin e Shkupit. Pushime të shkurtra…

Plazh në Maltë, 8 Ditë €729

Dita e Parë: Nisja nga Tirana 08.00 me autobus për në Aeroportin e Shkupit. Pushime të shkurtra…

Zakynthos 6 Netë 299€

😍Zakynthos me lire se kurre ne Korrik 😍😍 🧒1 Femije Falas deri ne 12 Vjec ⏩Dt. 1-7 Korrik…

PORTO CARRAS SITHONIA

❌🏝PORTO CARRAS SITHONIA 5* – HALKIDIKI ❌🏝 💦7 dite – 520 €/personi💙Nje femije deri ne 11 vjec…

Bomo Olympus Grand Resort 4* 329€

🍒🍉Bomo Olympus Grand Resort 4* 😳😳Super #Zbritje ne mesin e sezonit ne Ultra All Inclusive ✅329 Euro/ P…

Oferta Speciale – Ulqin

Pushime në Plazhet e Ulqinit.Ju mund te Rezervoni Paketë ose Udhëtim në Mënyrë Individuale 1. PaketëPlazh…

Oferta Speciale – Parga – Preveza

Pushime në Plazhet e Pargës dhe Prevezës.Udhëtoni me makinë nga Shqiperia për në Plazhet e Pargës…

×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?