Category: Festat e Nëntorit

Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Festat e Nëntorit Korfuz 115€

Nisja 28 Nentor Në Çmim përfshihen :✔️ -Transporti Komod vajtje ardhje✔️- Trageti nga Igumenica vajtje ardhje✔️- Akomodimi 2 Netë / 3 Ditë ne hotel 3*✔️- Mëngjesi & Darka me menu Greke✔️- 1 Darke me Valltar dhe muzike Greke + pije✔️- Shoqerues dhe guide nga agjensia DITA 1 TIRANE – KORFUZ Nisja nga Tirana në orën 04:00 […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Festat e Nëntorit Selanik 89€

Dadat e Nisjes ►  28, 29 Nentor Dita e Parë:Nisja ne ora 05.00 nga Tirana.  Vazhdimi udhëtimit me autobuz nëpërmjet Kapshticës për në Selanik. Pushime gjate rruges. Mberritja në Selanik. Akomodimi ne hotel ne qender te qytetit. Dita e Dytë:Mengjesi ne hotel. Fillojne vizitat e atraksioneve kryesore te Selanikut: Sheshi Aristotel, Kulla e Bardhë, zona Tsimiski […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Festat e Nëntorit Dubrovnik Hotel Sheraton

=➤ Dita 1) Nisja ne oren 05:00 te mengjesit. Pas kalimit te pikes doganore Murriqan, ndalese per te konsumuar mengjesin. I drejtohemi Budves (qyteti me turistik i bregdetit te Malit te Zi, atje mund te shikoni Kalane e Qytetit te Vjeter dhe Portin e qytetit pjese te cilat priten te behen pjese e pasurive historike […]

Read More
×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?