Biletat e avionit duke filluar nga 20€

🌺Promocioni vazhdon ende per biletat e avionit duke filluar nga 20€🌺 🌸Oher – Milano 20€ 🌸Oher –…

Oferta Speciale – Maldive

Pushime në Plazhet e Ishujve Maldive Rezervoni në fillim fluturimin me Kompaninë Ajrore që dëshironi, dhe…

Oferta Speciale – Ulqin

Pushime në Plazhet e Ulqinit.Ju mund te Rezervoni Paketë ose Udhëtim në Mënyrë Individuale 1. PaketëPlazh…

Korfuz, 3 Ditë €99

Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 22.00 të nje nate më parë dhe udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet…

Oferta Speciale – Parga – Preveza

Pushime në Plazhet e Pargës dhe Prevezës.Udhëtoni me makinë nga Shqiperia për në Plazhet e Pargës…

Mostar, Medugorje, Ujvara Kravices, Dubrovnik 99€

Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 05: 00 te mengjesit. Ndalesa e pare ne Shkoder…

Plazh ne Lefkada, 4 dite dhe 5 dite

UDHËTIME 4 DITORE dhe 5 DITORE ☀☀☀☀NISJET ME 3 NETË / 4 DITË ☀☀☀☀ ✦ Nisja 29…

×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?