Plazh në Maltë, 8 Ditë €729

Dita e Parë: Nisja nga Tirana 08.00 me autobus për në Aeroportin e Shkupit. Pushime të shkurtra…

Stamboll, 4 Ditë/ 2 Netë €79, 4 Ditë/ 3 Netë €99

Vizitohet: Stamboll dhe Selanik. Fjetje: 2 netë në Stamboll. – Hotel 3* dhe 4* – €79 – Hotel 5*…

START TOUR ALBANIA vleresohet si agjensia me e mire ne Shqiperi per 2019 nga World Travel Awards

Disa momente gjate ndarjes se cmimeve ne Madeira, Portugali, ku START TOUR ALBANIA vleresohet si AGJENSIA ME…

Zakynthos 6 Netë 299€

😍Zakynthos me lire se kurre ne Korrik 😍😍 🧒1 Femije Falas deri ne 12 Vjec ⏩Dt. 1-7 Korrik…

Vjeshtë në Dubai, 5 Ditë €599

Dita e Parë: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Fluturimi Shkup – Dubai. Paraqitja ne Check…

Vjeshtë në Barcelonë, 4 Ditë €399

Dita e Parë: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Podgoricës. Fluturimi direkt Podgoricë – Barcelonë. Nisja…

PORTO CARRAS SITHONIA

❌🏝PORTO CARRAS SITHONIA 5* – HALKIDIKI ❌🏝 💦7 dite – 520 €/personi💙Nje femije deri ne 11 vjec…

Verë në Paris, 7 ditë €349

Dita e Parë: Nisja në orën 01:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare…

Vjeshtë në Izrael, 5 Ditë €599

Dita e Parë: Fluturimi nga Tirana për në Tel Aviv, nëpërmjet Stambollit. Nisja nga Tirana 02.45, Mbrritja…

Bomo Olympus Grand Resort 4* 329€

🍒🍉Bomo Olympus Grand Resort 4* 😳😳Super #Zbritje ne mesin e sezonit ne Ultra All Inclusive ✅329 Euro/ P…

×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?