Fluturime nga Tirana, Ohri, Podgorica,Prishtina dhe Shkupi

Fluturime nga Tirana, Ohri, Podgorica,Prishtina dhe Shkupi


💥Fluturime nga 🌸Tirana, 🌼Ohri, 🌺Podgorica,🌼Prishtina dhe 🌺Shkupi me cmimet me ekonomike !!!✈️💥✈️Nxitoni të prenotoni datën tuaj të udhëtimit me super cmimet më të mira

🧳Tiranë – Bergamo 59 Euro
🧳Tirane – Milano 60 Euro
🧳Tirane – Bolonja 60 Euro
🧳Tirane – Venezia 60 Euro
🧳Tirane – Verona 60 Euro
🧳Tirane – Pisa 60 Euro
🧳Tiranë – Napoli 65 Euro
🧳Tiranë – Rome 75 Euro
🧳Tiranë – Genova 85 Euro
🧳Tirane – Bari 90 Euro
🧳Tirane – Firenze 90 Euro
🧳Tirane – Ancona 90 Euro
🧳Tirane – Rimini 100 Euro
🧳Tiranë – Perugia 110 Euro
🧳Tiranë – Torino 110 Euro
🏝🏝
🍓Tiranë – Londër 39 Euro
🍓Tiranë – Budapest 39 Euro
🍓Tiranë – Amsterdam 59 Euro
🍓Tiranë – Zurich 59 Euro
🍓Tiranë – Bruksel 65Euro
🍓Tiranë – Dortmund 69 Euro
🍓Tiranë – Stamboll 79Euro
🍓Tiranë – Athinë 89 Euro
🍓Tiranë – Stuttgart 89 Euro
🍓Tiranë – Cologne 105 Euro
🍓Tiranë – Paris 109 Euro
🍓Tiranë – Dusseldorf 109 Euro
🍓Tiranë – Ankara 109 Euro
🍓Tiranë – Izmir 119 Euro
🏝🏝
🌿Ohrid – Milano 29 Euro
🌿Ohrid – London 39 Euro
🌿Ohrid – Dortmund 49 Euro
🌿Ohrid – Basel 65 Euro
🌿Ohrid – Vienna 69 Euro
🌿Ohrid – Malmo 79 Euro
🏝🏝
🍡Podgoricë – Bologna 29 Euro
🍡Podgoricë – Memmingen 35 Euro 
🍡Podgoricë – Milano 39 Euro
🍡Podgoricë – Budapest 59 Euro
🍡Podgoricë – Londër 69 Euro
🍡Podgoricë – Wroclaw 69 Euro
🍡Podgoricë – Barcelona 75 Euro
🍡Podgoricë – Stuttgart 85 Euro
🍡Podgoricë – Bruksel 95 Euro
🍡Podgoricë – Berlin 99 Euro
🍡Podgoricë – Stockholm 109 Euro
🏝🏝
🍥Prishtinë – Basel 39 Euro
🍥Prishtinë – Memmingen 39 Euro
🍥Prishtinë – Zurich 45 Euro
🍥Prishtinë – Geneva 45 Euro
🍥Prishtinë – Londër 49 Euro
🍥Prishtinë – Dusseldorf 55 Euro
🍥Prishtinë – Stutgart 55 Euro
🍥Prishtinë – Dortmund 59 Euro
🍥Prishtinë – Munich 69 Euro
🍥Prishtinë – Hamburg 105 Euro
🍥Prishtinë – Hanover 105 Euro
🏝🏝
🍭Shkup – Milano 29 Euro
🍭Shkup – Bratislava 30 Euro
🍭Shkup – Venezia 30 Euro
🍭Shkup – Paris 35 Euro
🍭Shkup – Londër 35 Euro
🍭Shkup – Rome 39 Euro
🍭Shkup – Eindhoven 39 Euro
🍭Shkup – Bruksel 45 Euro
🍭Shkup – Frankfurt 49 Euro
🍭Shkup – Basel 49 Euro
🍭Shkup – Cologne 49 Euro
🍭Shkup – Malta 49 Euro
🍭Shkup – Nuremberg 55 Euro
🍭Shkup – Vaxjo 59 Euro
🍭Shkup – Gothenburg 59 Euro
🍭Shkup – Dortmund 59 Euro
🍭Shkup – Hanover 69 Euro
🍭Shkup – Malmo 69 Euro
🍭Shkup – Memmingen 69 Euro
🍭Shkup – Karlsruhe 69 Euro
🍭Shkup – Bremen 79 Euro
🍭Shkup – Stockholm 79 Euro
🍭Shkup – Copenhagen 80 Euro
🍭Shkup – Oslo 80 Euro
🍭Shkup – Berlin 89 Euro
🍭Shkup – Hamburg 99 Euro

🔔Data të caktuara në varësi të destinacionit🔔


Përfshihet:👇
🎁Bileta e avionit vajtje
🎁Taksat aeroportuale️
🎁Bagazhe në varësi të kompanisë


Tags:, , , , ,

Post Discussion

One thought on “Fluturime nga Tirana, Ohri, Podgorica,Prishtina dhe Shkupi

  1. Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski
    counter strike 1.6 no steam mega taringa

    I don’t know if it’s just me or if perhaps everybody else encountering problems with your website. It appears like some of the written text in your content are running off the screen. Can somebody else please provide feedback and let me know if this is happening to them too? This may be a issue with my browser because I’ve had this happen before. Many thanks| а

    2 days ago Reply

Add a comment

×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?