Weekend në Preveza – Lefkada, 3 Ditë €59

Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 02.00 dhe udhëtimi për në Preveza nëpërmjet Qafë Botës me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Parga. Vizitë dhe Kohë e lirë. Vazhdimi i udhëtimit. Sistemi në Hotel. Pasdite vonë vizitë në Preveza. Fjetje në Hotel. Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Nisja për në portin e Nidrit, […]

Read More

All Inclusive Halkidiki 4 Ditë €79, 5 Ditë €99

Nisja nga Tirana ne oren 23:00 te dates paraardhese: Lexoni me poshte datat dhe cmimet perkatese per cdo date! Në pagesën për person në dhomë dyshe përfshihen:1. Akomodim All Inclusive në hotel,2. Vajtje – Ardhje me autobus. Në pagesë nuk janë përfshirë:1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.2. Taksa e qytetit qe eshte e […]

Read More

All Inclusive në Korfuz, 4 Ditë €99, 5 Ditë €119

Nisja nga Tirana ne oren 22:00 te dates paraardhese: Lexoni me poshte datat e nisjeve cmimet perkatese per cdo date! Në pagesën për person në dhomë dyshe përfshihen:1. Akomodim All Inclusive në hotel (mengjes, dreke, darke dhe pije gjate vakteve),2. Vajtje – Ardhje me autobus. Në pagesë nuk janë përfshirë:1. Gjithshka që nuk është përmendur […]

Read More

Fluturime nga Tirana, Ohri, Podgorica,Prishtina dhe Shkupi

💥Fluturime nga 🌸Tirana, 🌼Ohri, 🌺Podgorica,🌼Prishtina dhe 🌺Shkupi me cmimet me ekonomike !!!✈️💥✈️Nxitoni të prenotoni datën tuaj të udhëtimit me super cmimet më të mira 🧳Tiranë – Bergamo 59 Euro🧳Tirane – Milano 60 Euro🧳Tirane – Bolonja 60 Euro🧳Tirane – Venezia 60 Euro🧳Tirane – Verona 60 Euro🧳Tirane – Pisa 60 Euro🧳Tiranë – Napoli 65 Euro🧳Tiranë – Rome 75 Euro🧳Tiranë – Genova […]

Read More

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox

×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?