Biletat e avionit duke filluar nga 20€

🌺Promocioni vazhdon ende per biletat e avionit duke filluar nga 20€🌺 🌸Oher – Milano 20€ 🌸Oher – Viene 30€ 🌸Oher – Malmo 35€🌸Oher – Basel 30€ 🌸Oher – Londer 35€ ••••••••••💮PRISHTINE💮•••••••••••••••🌸Prishtine – Budapest 20€🌸Prishtine – Basel 35€🌸Prishtine – Dortmund 35€🌸Prishtine – Memmingen 35€ (Korrik)🌸Prishtine – Londer 50€🌸Prishtine – Berlin 50€ 🌸Prishtine – Geneva 50 €🌸Prishtine-Bruksel 100€ •••••••••••💮PODGORICE💮•••••••••••••🌸Podgorica- Milan Malpensa […]

Read More

Oferta Speciale – Maldive

Pushime në Plazhet e Ishujve Maldive Rezervoni në fillim fluturimin me Kompaninë Ajrore që dëshironi, dhe për datat përkatëse zgjidhni hotelin sipas dëshirës suaj.       Paradise Island Resort & Spa 5* – Maldive – All Inclusive Çmimi €1872 Eur për person për 7 Netë për Nisje nga 21 Maj deri më 31 Korrik.Fluturimi i papërfshirë.     […]

Read More

Mostar, Medugorje, Ujvara Kravices, Dubrovnik 99€

Nisjet 6,13,20,27 Shtator Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 05: 00 te mengjesit. Ndalesa e pare ne Shkoder per nje kafe. Me pas vazhdojme rrugen. Pas praktikave doganore nisja drejt Bosnjes me itinerar : Nikshiq –Mostar-Medjugorje. Ndalesa të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në qytetin e Mostarit rreth ores 15:00. Vizitojme qytetin e vjeter ku […]

Read More

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox

×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?