#ANTALYA DUKE FILLUAR NGA 475€/P

🏖Kemer Dream – 475 Euro🍉Raymar Hotel – 539 Euro🏖Sunmelia Beach Resort – 555 Euro🍉Heaven Beach Resort…

Oferta Speciale – Sharm El Sheikh

Rezervoni në fillim fluturimin dhe për datat përkatëse zgjidhni hotelin sipas dëshirës suaj. Për Periudhën e Verës ka Fluturime…

Plazh në Qipro, 8 Ditë €699

Dita e Parë: Nisja nga Tirana 04.00 me autobus për në Aeroportin e Shkupit. Pushime të shkurtra…

Plazh në Maltë, 8 Ditë €729

Dita e Parë: Nisja nga Tirana 08.00 me autobus për në Aeroportin e Shkupit. Pushime të shkurtra…

Stamboll, 4 Ditë/ 2 Netë €79, 4 Ditë/ 3 Netë €99

Vizitohet: Stamboll dhe Selanik. Fjetje: 2 netë në Stamboll. – Hotel 3* dhe 4* – €79 – Hotel 5*…

START TOUR ALBANIA vleresohet si agjensia me e mire ne Shqiperi per 2019 nga World Travel Awards

Disa momente gjate ndarjes se cmimeve ne Madeira, Portugali, ku START TOUR ALBANIA vleresohet si AGJENSIA ME…

Zakynthos 6 Netë 299€

😍Zakynthos me lire se kurre ne Korrik 😍😍 🧒1 Femije Falas deri ne 12 Vjec ⏩Dt. 1-7 Korrik…

Vjeshtë në Dubai, 5 Ditë €599

Dita e Parë: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Fluturimi Shkup – Dubai. Paraqitja ne Check…

Vjeshtë në Barcelonë, 4 Ditë €399

Dita e Parë: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Podgoricës. Fluturimi direkt Podgoricë – Barcelonë. Nisja…

PORTO CARRAS SITHONIA

❌🏝PORTO CARRAS SITHONIA 5* – HALKIDIKI ❌🏝 💦7 dite – 520 €/personi💙Nje femije deri ne 11 vjec…

×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?