Year: 2019

Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

#ROME me Super Oferte!

3 Dite te plota ✈25 Nentor – 170 Euro/P Hotel Pyramid 2* + Mengjeset Perfshihet:1- Bileta e avionit vajtje-ardhje nga Tirana2- Akomodimi ne hotel per dy nete3- Mengjesi per ditet e qendirmit oferte momentale, udhetim pa guide Vendet e fundit

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Fluturime nga Tirana, Ohri, Podgorica,Prishtina dhe Shkupi

💥Fluturime nga 🌸Tirana, 🌼Ohri, 🌺Podgorica,🌼Prishtina dhe 🌺Shkupi me cmimet me ekonomike !!!✈️💥✈️Nxitoni të prenotoni datën tuaj të udhëtimit me super cmimet më të mira 🧳Tiranë – Bergamo 59 Euro🧳Tirane – Milano 60 Euro🧳Tirane – Bolonja 60 Euro🧳Tirane – Venezia 60 Euro🧳Tirane – Verona 60 Euro🧳Tirane – Pisa 60 Euro🧳Tiranë – Napoli 65 Euro🧳Tiranë – Rome 75 Euro🧳Tiranë – Genova […]

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

START TOUR ALBANIA vleresohet si agjensia me e mire ne Shqiperi per 2019 nga World Travel Awards

Disa momente gjate ndarjes se cmimeve ne Madeira, Portugali, ku START TOUR ALBANIA vleresohet si AGJENSIA ME E MIRE NE SHQIPERI https://www.worldtravelawards.com/winners/2019/europe

Read More
Oferta Turistike, Udhetime,  Pushime, Plazh, Bileta, Hotele Ski

Biletat e avionit duke filluar nga 20€

🌺Promocioni vazhdon ende per biletat e avionit duke filluar nga 20€🌺 🌸Oher – Milano 20€ 🌸Oher – Viene 30€ 🌸Oher – Malmo 35€🌸Oher – Basel 30€ 🌸Oher – Londer 35€ ••••••••••💮PRISHTINE💮•••••••••••••••🌸Prishtine – Budapest 20€🌸Prishtine – Basel 35€🌸Prishtine – Dortmund 35€🌸Prishtine – Memmingen 35€ (Korrik)🌸Prishtine – Londer 50€🌸Prishtine – Berlin 50€ 🌸Prishtine – Geneva 50 €🌸Prishtine-Bruksel 100€ •••••••••••💮PODGORICE💮•••••••••••••🌸Podgorica- Milan Malpensa […]

Read More
×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?