#ROME me Super Oferte!

#ROME me Super Oferte!

3 Dite te plota ✈25 Nentor – 170 Euro/P Hotel Pyramid 2* + Mengjeset Perfshihet:1- Bileta…

Festat e Nëntorit Korfuz 115€

Nisja 28 Nentor Në Çmim përfshihen :✔️ -Transporti Komod vajtje ardhje✔️- Trageti nga Igumenica vajtje ardhje✔️- Akomodimi…

Festat e Nëntorit Selanik 89€

Dadat e Nisjes ►  28, 29 Nentor Dita e Parë:Nisja ne ora 05.00 nga Tirana.  Vazhdimi…

Festat e Nëntorit Dubrovnik Hotel Sheraton

=➤ Dita 1) Nisja ne oren 05:00 te mengjesit. Pas kalimit te pikes doganore Murriqan, ndalese…

Weekend në Preveza – Lefkada, 3 Ditë €59

Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 02.00 dhe udhëtimi për në Preveza nëpërmjet Qafë Botës me…

All Inclusive Halkidiki 4 Ditë €79, 5 Ditë €99

Nisja nga Tirana ne oren 23:00 te dates paraardhese: Lexoni me poshte datat dhe cmimet perkatese…

All Inclusive në Korfuz, 4 Ditë €99, 5 Ditë €119

Nisja nga Tirana ne oren 22:00 te dates paraardhese: Lexoni me poshte datat e nisjeve cmimet…

Fluturime nga Tirana, Ohri, Podgorica,Prishtina dhe Shkupi

💥Fluturime nga 🌸Tirana, 🌼Ohri, 🌺Podgorica,🌼Prishtina dhe 🌺Shkupi me cmimet me ekonomike !!!✈️💥✈️Nxitoni të prenotoni datën tuaj të udhëtimit me super…

Stamboll, 4 Ditë/ 2 Netë €79, 4 Ditë/ 3 Netë €99

Vizitohet: Stamboll dhe Selanik. Fjetje: 2 netë në Stamboll. – Hotel 3* dhe 4* – €79 – Hotel 5*…

START TOUR ALBANIA vleresohet si agjensia me e mire ne Shqiperi per 2019 nga World Travel Awards

Disa momente gjate ndarjes se cmimeve ne Madeira, Portugali, ku START TOUR ALBANIA vleresohet si AGJENSIA ME…

×

Pershendetje!

Mund të na shkruani në WhatsApp ose të dërgoni e-mail në trip2albania@gmail.com

× Na Kontaktoi për Çdo Pyetje?